درباره ما

با سلام

 

?مطب حضرت استاد آیت الله عباس تبریزیان پدر طب اسلامی در شهر قم می باشد.

?نوبت دهی برای مراجعه حضوری:

شنبه تا چهارشنبه با شماره :

?09901535927

?09901535928

?ساعات نوبت دهی: از ساعت 10 تا 12 صبح

?آدرس مطب : قم/نیروگاه/توحید 52/ حسینیه موسی ابن جعفر علیهما السلام

?هزینه ویزیت: رایگان

?شهرستانیها میتوانند برای روز دلخواه نوبت بگیرند.

?شماره تماس جهت مشاوره و سفارش هر کدام از داروهای موجود در سایت

?09902133297

?09138100247

از ساعت 9 تا 12 صبح روزهای شنبه تا چهارشنبه

 

?همچنین جهت پرسش پیرامون سوالات دارویی میتوانید از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 20 با داروخانه استاد در قم از طریق شماره:

?02538756609

تماس حاصل نمایید.

▫️توجه: بدلیل عدم ارتباط حضوری مدیر سایت طب شیعه با مطب استاد، فقط با شماره های فوق تماس بگیرید.

?سایت طب شیعه مستقل عمل میکند و زیر نظر مطب استاد نمی باشد.

??جهت جلوگیری از اختلاط نسخه های درمانی معصومین و نسخه های غیر معصومین که بعضا بر اساس تجربه و آزمون و خطا و طب یونانی و چینی و … بدست آمده؛ سایتی جداگانه تحت عنوان سایت طب جامع ایرانی راه اندازی شد.

?مدیران سایت طب شیعه از ابتدای ورود به شبکه ی تلگرام (در کانال طب جامع شیعی)، با رعایت کامل اخلاق و امانتداری، هیچ مطلبی را که متعلق به دیگران است کپی نکردند و برای هر مطلبی که با اخلاص، در سایت قرار میگیرد حدود 2 ساعت وقت صرف میکنند. پس از مطالعه کتاب و استماع سخنان استاد، مطلب تایپ شده و آنگاه خلاصه و ویرایش و منظم میشود و بدون منت بر صفحه سایت قرار میگیرد.

?اما متاسفانه برخی از سایت ها و کانالهای مدعی طب اسلامی، بدون رعایت اخلاق، عین مطالب را به نام سایت خود منتشر میکنند و در مقام توصیه اخلاقی دیگران را از سایتهای دروغین و طبیب نما برحذر می دارند.

?به هر حال هدف و نیت خالصانه ما ترویج طب اسلامی است و مسابقه ای اگر هست در خدمت بیشتر به مکتب اهلبیت علیهم السلام است اما رعایت حق الناس و اخلاق و ذکر منبع نیز جزئی از همین مکتب است و فقها و علما به نام ترویج مذهب، تا کنون مطلبی را بدون منبع به نام خود ثبت نکردند و زحمات دیگران را کپی برداری نمیکنند و ما در تشخیص حق و غیرت دینی جهت ترویج مطالب اسلامی از آنها بهتر نیستیم.

?لذا مدیران سایت طب شیعه (و کانال طب جامع شیعی) تنها در صورت رعایت حق الناس و ذکر نام سایت، اجازه کپی برداری میدهند که کاری آسان است.

 

?مدیریت کاربردی ترین سایت طب شیعی کشور جمهوری اسلامی ایران?